Sık Sorulan Sorular
 • Hangi ödeme yöntemleri ile ödeme yapabilirim?

  Kredi kartı, banka kartı, Havale / EFT veya dilerseniz kapıda ödeme sistemi ile ödeme yapabilirsiniz. Kapıda ödeme sisteminde de Kredi Kartı ile taksitli olarak alışveriş seçeneği mevcuttur.

   

 • Kredi kartı bilgilerim güvende mi?

  Kredi kartı bilgileriniz 256-bit SSL sertifikası ile kesinlikle güvendedir. www.fever.com.tr adresinden kredi kartı ile yapılan hiç bir alışverişten sonra kart bilgileriniz saklanmaz.

 • Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz?

  Aras Kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır, siparişiniz Aras Kargo ile gönderilecektir.  

 • Siparişim için kargo ücreti ödeyecek miyim?

  www.fever.com.tr üzerinden yapacağınız 150 tl ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. (Açılışa özel geçici bir süre tüm alışverişlerinizde "Ücretsiz Kargo" fırsatı.) 

 • Siparişim ne zaman kargo şirketine teslim edilir?

  Siparişler üç (3) iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Hafta sonu ve resmi tatil günlerinde verilen siparişler bu günleri takip eden ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

 • Kargo firması siparişimi getirdiğinde beni adresimde bulamazsa ne olur?

  Kargo firması adresinizde sizi bulamadığı zaman kapınıza bir not bırakır ve siparişinizi şubeye geri götürür. Bunun gibi bir durumla karşılaşıp eğer konuyu çözemiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Gelen siparişim eksik / hatalı?

  Fever.com.tr üzerinden verilen tüm siparişlerin gerekli kontrolleri kargo firmasına teslim edilmeden önce yapılır fakat operasyonel yoğunluklar ve diğer çeşitli sebeplerden ötürü eğer bunun gibi bir durumla karşılaştıysanız lütfen bizimle iletişime geçin.

 • Ürün iadesi yapmak için yasal süre kaç gündür?

  Fever.com.tr üzerinden satın aldığınız ürününüzü kargo şirketinin teslim etme tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde hiçbir gerekçe göstermeden ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin Cayma Hakkı kapsamında aşağıda belirtilen adrese Aras Kargo ile iade işlemi uygulanmak üzere karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. 14 günlük süreyi aşan durumlarda iade talebiniz Cayma Hakkı kapsamında değerlendirilemeyeceği için yasalar gereği işleme alınamayacaktır. Aras Kargo dışındaki kargo firmalarından birini tercih etmeniz durumunda gönderinin kargo ödemesini yapmanız gerekmektedir.

  İade adresi:

  Fever Konfeksiyon Sanayi ve Ticaret A.Ş

  Silahşör Caddesi Ada İş Merkezi No:67 Kat:2 34380 Bomonti – İstanbul

 • Ürün iade etme koşullarınız nelerdir?

  İade etmek istediğiniz ürün / ürünler orijinal poşetinde ve üzerindeki orijinal etiketleri ile birlikte olmalı, Yaka ve iç etiketi kesilen, fiyat etiketi koparılan ürünler ile kullanılmış, tadilat görmüş, lekelenmiş, deforme olmuş ürünlerin iadesi kanunen ve şirket iade politikaları gereği mümkün değildir. Bu şekilde gönderilen ürünler için iade işlemi uygulanmayacaktır. Sipariş ile birlikte gönderilen evrakın alt kısmında bulunan iade bölümünün eksiksiz olarak doldurulup ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 • Ürün iadesi yaparken kargo ücretini ben mi ödeyeceğim?

  İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza gönderirken ARAS KARGO ile göndermeniz durumunda kargo ücreti ödemezsiniz.  

 • Ücret iadem ne zaman yapılır?

  İade talebi ile gelen tüm ürünler kalite kontrol departmanı tarafından işlem sırasına göre kontrol edildikten sonra iade koşullarına uyan ürünler için iade onayı verilir. İade onayı verilen ürünlere ait ücret iadeleri 10 iş günü içerisinde siparişin ödemesini yaparken kullandığınız şekilde tarafınıza yapılacaktır. Banka (Debit) kartı ile tek seferde yapılan ödemelerin iadeleri tek seferde banka hesabınıza aktarılır. Taksit özelliği bulunan kartlar kullanılarak taksitli olarak yapılan ödemelerin iadeleri banka hesabınıza seçilen taksit miktarı ve taksit tutarı kadar aylık periyodlar halinde yapılacaktır.  

  Kapıda ödeme sistemi ile satın alınan (nakit veya kredi kartı ile) ürünlerin ücret iadelerinin yapılabilmesi için tarafımıza kendi adınıza kayıtlı olan bir IBAN numarası bildiriyor olmanız gerekmektedir. Kapıda ödeme sistemi iade kuralları, diğer ödeme yöntemleri kullanılarak yapılan alışverişlerde geçerli olan kurallar ile birebir aynıdır. Sipariş alt toplamına eklenen kapıda ödeme hizmet ücreti iade edilemez, bu ücreti kargo şirketi kapıda ödeme hizmetine karşılık tahsil etmektedir ve iadesi yoktur.

 • Aras kargo iade kodu nedir ?

  Aras kargo iade kodumuz 2004548851055'dir.  Bu kodu kullanarak iadenizi kargo firmasına teslim edebilirsiniz.  

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.